قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی دستطلا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “دستطلا” و سفارش کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “دستطلا” بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد

فروشگاه اینترنتی ” دستطلا ” سایت ای است که هدف خود را حمایت از تولید داخل ، کمک به رونق کارهای خرد و کارهای خانگی گذاشته است. هر خرید شما مشتری عزیز از سایت دستطلا باعث رونق کسب‌وکارهای  کوچک داخلی و رشد آن‌ها می‌شود. قیمت کالاهای ارائه‌شده در فروشگاه اینترنتی ” دستطلا” همگی با هماهنگی کارشناسان سایت و تولیدکنندگان در جهت حمایت از مصرف‌کنندگان تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه‌شده در فروشگاه اینترنتی “دستطلا” از منابع زیر تأمین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط تولیدکننده کالا ارائه می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های داخلی و علمی برداشته می‌شوند.

۳- اطلاعاتی که متخصصان همکار سایت ارائه می‌کنند.

ازاین‌رو فروشگاه اینترنتی “دستطلا” باهدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در به‌روزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “دستطلا” هیچ‌گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشی از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می‌باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “دستطلا” هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به‌واسطه آگهی و یا لینک در “دستطلا” شکل می‌گیرد، پذیرا نیست.

وب‌سایت “دستطلا” هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی‌پذیرد. سرویس‌های سایت «آن‌گونه که هست» ارائه می‌شود و سایت “دستطلا” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

فروشگاه اینترنتی “دستطلا” به‌هیچ‌وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی “دستطلا” مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

خدمات و محتویات سایت، صرفاً برای استفاده شخصی و غیرتجاری شما عرضه‌شده است. هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویس‌ها و محتویات سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. برای این کار لطفاً با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای موردنظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به‌طور کامل پر نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل‌پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی “دستطلا” شامل قانون حق تکثیرشده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “دستطلا” هست.
 

ارتباط با کاربران 

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت www.dastala.ir  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تأییدشده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم . فروشگاه اینترنتی “دستطلا” هیچ‌گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.dastala.ir  و همچنین، هیچ‌گونه شناسه در برنامه‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‌ها با شما تماس نمی‌گیرد. برای تماس با فروشگاه اینترنتی “دستطلا” ، فقط آدرس‌های ایمیل ذکرشده در بخش تماس با ما مجاز می‌باشند. اگر می‌خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرس‌ها ایمیل کنید.

 

فروش و تحویل سفارش

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش‌دهنده در فروشگاه اینترنتی”دستطلا”درج‌شده و فروشگاه اینترنتی “دستطلا” به‌عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (ازجمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در مکان و زمان مشخص شده تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوط ارسال مجدد را از خریدار طلب خواهد نمود.

درصورتی‌که سایت ” دستطلا” به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه‌شده و شامل کلیه مالیات‌ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش برافزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه‌شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

سفارش‌دهنده یا تحویل گیرنده کالای ارسال‌شده، پس از تحویل‌گیری و امضای برگه دریافت کالا، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضیحات هر کالا ذکرشده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد.

 

© کلیه حقوق محفوظ است.۱۳۹۵ هجری خورشیدی

notification