درباره ما

یکی از فاکتورهای ارتقای سطح اقتصادی کشور افزایش تولیدات خرد و خانگی می‌باشد. این امر باعث رشد اقتصادی خانواده ها بخصوص خانواده های کم درآمد می‌شود. تولید صنایع دستی در سطح خانواده اکثراً توسط افرادی که قابلیت کار در بیرون از خانه را ندارند، صورت می‌پذیرد. اصلی‌ترین مشکل این افراد معرفی و فروش محصولات دست‌سازشان می‌باشد. ایده سایت دستطلا کمک به معرفی و فروش تولیدات این افراد می باشد.
هدف اصلی سایت دستطلا، ایجاد بستری مناسب در فضایی مجازی در جهت تسهیل فروش صنایع دستی می باشد. از جمله اهداف ثانویه سایت می توان به کمک به رشد اقتصادی خانواده های کم درآمد، زنان سرپرست خانواده، کارگاه‌های کوچک تولیدی و ایجاد شغل و ایجاد فرصت برای سرمایه‌گذاری با حداقل سرمایه اشاره کرد.

در سایت دستطلا محصولات متنوعی را خواهید دید که حاصل دست رنج هنرمندان ایران زمین است. صنایع دستی که شامل پوشاک سنتی، زیورآلات، لوازم منزل و ظروف سفالی خواهد بود. همچنین ما قصد داریم شما را با ایده های نو آشنا کنیم. اینکه چطور از اشیا بی مصرف و دور ریختنی محصولی ارزشمند و کاربردی برای خود بسازید. شما می توانید در بخش آموزش سایت با این ایده ها آشنا شوید.

 

صاحب امتیاز: امین رشیدشمالی (برای ارتباط به صفحه تماس با ما مراجعه کنید)

notification